Powrót

Wszystkie ręce na pokład - Szlachetna Paczka od leśników

Wszystkie ręce na pokład - Szlachetna Paczka od leśników

Od dawna wiadomo, że razem można więcej. W tym roku, wpisując się w tę dewizę, wzięliśmy udział w XX edycji Szlachetnej Paczki. W ramach akcji przygotowaliśmy podarki dla rodziny z terenu województwa łódzkiego.

Do udziału w świątecznej inicjatywie zaprosiliśmy leśników z nadleśnictw: Gostynin, Łąck, Opoczno, Poddębice oraz Skierniewice. Wszyscy
z entuzjazmem odpowiedzieli na nasz apel. W efekcie wspólnych działań powstała ogromna paczka pełna artykułów spożywczych, chemii domowej, zabawek, ubrań, książek, artykułów szkolnych, pościeli itd. Kupiliśmy także opał, lodówkę, drzwi oraz drukarkę niezbędną do zdalnej nauki. Ponadto do naszej paczki dołączyliśmy także domowy akcent: dżemy i miody prosto z leśnych piwniczek.

Do wspólnego działania włączyła się także Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowychw Łodzi, udzielając nam wsparcia transportowego.

W minioną niedzielę leśny bus wypełniony paczkami pojechał w trasę, aby dostarczyć wszystkie podarki do magazynu Szlachetnej Paczki, skąd trafiły bezpośrednio do wybranej przez nas rodziny.

Z wybraną przez nas rodziną mieszka także ich czworonożny przyjaciel. Dzięki wsparciu firmy Dolina Noteci, sklepu Hubuform oraz firmy Empets paczka została uzupełniona o karmę, smaczki, posłanie i akcesoria dla psa. Serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do nas i przekazanie pięknej wyprawki dla "PSYjaciela" rodziny.

Ponadto dzięki hurtowym cenom jakich udzielił nam sklep Senny Szept, "zaoszczędzoną" sumę mogliśmy przeznaczyć na zakup większej ilości innych artykułów. Dziękujemy bardzo!

 

Koleżanki i Koledzy z nadleśnictw i biura RDLP w Łodzi: dziękujemy Wam za wielkie zaangażowanie i okazane serce. Dzięki Wam stworzyliśmy mega paczkę pełną wspaniałości. Mamy nadzieję, że ucieszy ona wszystkich członków "naszej" rodziny i pozwoli im optymistycznie spojrzeć
w przyszłość.

Razem zrobiliśmy coś fajnego!